GORENJE HBX 884 QE • MILD
, ,

GORENJE HBX 884 QE

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92088

Моќност: 800W
Двојни сечива
Димензии: 40,5×6,3×6,5cm

2.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 800W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за мешање и месење 0,8L
Капацитет на сад за сечкање 0,8L