GORENJE HBX 604 QB • MILD
, ,

GORENJE HBX 604 QB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91379

Моќност: 600W
Двојни сечива
Димензии: 40,5×6,3×6,5cm

2.699,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 600W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за мешање и месење 0,8L
Капацитет на сад за сечкање 0,8L