GORENJE HBX 601 W • MILD
, ,

GORENJE HBX 601 W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91378

Моќност: 600W
Двојни сечива
Димензии: 39×5,1×7,5cm

1.299,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 600W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за сечкање 0,8L