GORENJE HBX 601 QB • MILD
, ,

GORENJE HBX 601 QB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91377

Моќност: 600W
Двојни сечива
Димензии: 39×5,5x8cm

1.899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 600W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да