GORENJE HBC564QW • MILD
, ,

GORENJE HBC564QW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010656

Моќност: 560W

2.790,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 2
Моќност 560W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички