-24%
, ,

GORENJE GS 63160 W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91931

Енергетска класа:A+
Капацитет:13 сета 5 програми
Ниво на бучава:47dB
Димензии:84,8x60x59,6cm

18.999,00 ден 24.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 84,8cm
Ширина 60cm
Длабочина 59,6cm
Енгергетска Класа A+
Капацитет 13 сета
Број на програми 5
Времен режим Прилагодлив почеток на работа
Тип на Дисплеј LED
Ниво на бучава 47dB