GORENJE GBF22ILMF • MILD
, ,

GORENJE GBF22ILMF

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013218

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,5х56,4cm

16.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,4cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 77L
Број на функции 13
Вкупна моќност 8400W
Начин на контрола Механички копчиња + Допир