Електричен шпорет GORENJE E 6121 WD • MILD
, ,

Електричен шпорет GORENJE E 6121 WD

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91025

Eнергетска класа: A
Димензии: 85 х 60 х 60cm
Капацитет на рерната: 68L
Герјни тела: 4 рингли
Број на функции: 6

18.500,00 ден

На Залиха!

Спореди

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СО КАПАК
МОДЕЛ 2017
БЕЛА БОЈА
ЕЛЕКТРИЧНИ ПЛОЧИ ЗА ГОТВЕЊЕ 4
ГРЕЈНИ МЕСТА: ЛЕВО НАПРЕД: 18 CM ЕКСПРЕС РИНГЛА 2 KW
ДЕСНО НАПРЕД: 14.5 CM 1.5 KW
ЕКСПРЕС РИНГЛА ЛЕВО НАЗАД: 14.5 CM, 1 KW
ДЕСНО НАЗАД: 18 CM, 1.5 KW
КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА – 65 ЛИТРИ
РЕШЕТКА
PERFECT GRILL ДВОЕН ГРЕЈАЧ ЗА РАМНОМЕРНO КРЦКАВА ХРАНА
ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА
ДЛАБОКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА
ВОДИЛКИ НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ
ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА
SILVERMATTE ЕМАЈЛ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А
БУЧНОСТ: 33 DB(A)
ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 600 X 850 X 600ММ

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 60cm
Енгергетска Класа A
Капацитет на Рерна 68L
Конфигурација на герјни плочи 4 рингли (2x180mm + 2x145mm)
Број на функции 6
Начин на контрола Механички копчиња
Тип на отварање на врата Надоле