GORENJE CW AL 3/1 BK • MILD
, ,

GORENJE CW AL 3/1 BK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92009

Сет тенџериња
Број на тенџериња: 2
Број на капаци: 1
Димензии: 19x32x25cm
Дијаметар: 20cm

3.500,00 ден

На Залиха!