GORENJE CJ 90 E • MILD
, ,

GORENJE CJ 90 E

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91382

Моќност: 85W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива

2.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 85W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да