GORENJE CJ 25 W • MILD
, ,

GORENJE CJ 25 W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91380

Моќност: 25W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива

1.099,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 25W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад 0,5L