GORENJE BSM600CLW • MILD
, ,

GORENJE BSM600CLW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003893

Моќност: 250W

2.290,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 1
Моќност 250W
Број на метални перки 4 броја
Начин на контрола Механички