Вградена рерна GORENJE BO6735E02BK • MILD
, ,

Вградена рерна GORENJE BO6735E02BK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012618

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,5х56,4cm

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Волумен
77 l
Димензии (ШxДxВ)
59,50 x 56,40 x 59,50 cm
Режими
голема скара, горната температура + долна топлина, скара + вентилатор, вентилатор, долна топлина, долна топлина + вентилатор, голема скара + вентилатор, горната топлина + долна топлина + вентилатор, врвно печење, бавно готвење, пица, замрзната храна


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,4cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 77L
Број на функции 11
Вкупна моќност 2500W
Начин на контрола Механички копчиња