GORENJE BO 7530 CLI • MILD
-18%
, ,

GORENJE BO 7530 CLI

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90820

Енергетска класа: A
Димензии: 59,5 × 59,7 × 54,7cm
Број на функции: 9

16.399,00 ден 19.999,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,7cm
Длабочина 54,7cm
Енергетска Класа A
Капацитет на рерна 71L
Број на функции 9
Вкупна моќност 2700W
Начин на контрола Механички