GORENJE BO 74 SYW • MILD
-25%
, ,

GORENJE BO 74 SYW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92641

Енергетска класа: A+
Димензии: 59,5 × 59,7 × 54,7cm
Број на функции: 11

17.999,00 ден 23.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,7cm
Длабочина 54,7cm
Енергетска Класа A+
Капацитет на рерна 71L
Број на функции 11
Вкупна моќност 3300W
Начин на контрола Механички