GORENJE BO 717ORAW • MILD
-23%
, ,

GORENJE BO 717ORAW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004061

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,7х54,7cm

16.999,00 ден 21.999,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,7cm
Длабочина 54,7cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 71L
Број на функции 14
Вкупна моќност 3500W
Начин на контрола Механички копчиња