GORENJE BO 717 E10X • MILD
-24%
, ,

GORENJE BO 717 E10X

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90811

Енергетска класа: A
Димензии: 59,5 × 59,7 × 54,7cm
Број на функции: 11

10.999,00 ден 14.499,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,7cm
Длабочина 54,7cm
Енергетска Класа A
Капацитет на рерна 71L
Број на функции 11
Вкупна моќност 3300W
Начин на контрола Механички