-32%
, ,

GORENJE BO 617 ST

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90797

Енергетска класа: A
Димензии: 59,5 × 59,7 × 54,7cm
Број на функции: 11

24.999,00 ден 36.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,7cm
Длабочина 54,7cm
Енергетска Класа A
Капацитет на рерна 67L
Број на функции 11
Вкупна моќност 3300W
Начин на контрола Механички