GORENJE BM235SYW • MILD
-11%
, ,

GORENJE BM235SYW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003976

Димензии: 39 x 59,5 x 35,1cm
Капацитет на рерната: 23L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 31,5cm

17.699,00 ден 19.990,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 39cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 35,1cm
Енгергетска Класа
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 900W
Начин на контрола Механички + допир