GORENJE BM201A4XG • MILD
, ,

GORENJE BM201A4XG

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93314

Димензии:38,8 x 59,5 x 32cm
Капацитет на рерната:20L
6 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

15.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 38,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 32cm
Енгергетска Класа
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 800W
Начин на контрола Механички + допир