GORENJE BM1600WG • MILD
, , ,

GORENJE BM1600WG

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93489

Моќност: 850W
Нелеплива облога
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност
Димензии:30,7x41x26,8cm

6.790,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 30,7cm
Ширина 41cm
Длабочина 26,8cm
Број на функции 15
Брза програма Да
Мин – Мах големина на леб 1125-1600gr
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток