GORENJE BM 900 W II • MILD
, ,

GORENJE BM 900 W II

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92323

Моќност: 600W
Нелеплива облога
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност

3.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 21,8cm
Должина 29,2cm
Висина 29,7cm
LCD Дисплеј ДА
Автоматска подготовка на тесто ДА
Брза програма ДА
Моќност 600W