GORENJE BM 900 ND • MILD
, ,

GORENJE BM 900 ND

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91401

Моќност: 615W
Нелеплива облога
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност

3.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 37,5cm
Должина 26,5cm
Висина 32,7cm
LCD Дисплеј ДА
Автоматска подготовка на тесто ДА
Брза програма ДА
Моќност 615W