GORENJE BM 900 AL • MILD
, ,

GORENJE BM 900 AL

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92124

Моќност: 615W
Нелеплива облога
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност

5.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 37cm
Должина 24cm
Висина 31,5cm
LCD Дисплеј ДА
Автоматска подготовка на тесто ДА
Брза програма ДА
Моќност 615W