GORENJE BM 251 S7 XG • MILD
, ,

GORENJE BM 251 S7 XG

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90788

Димензии: 38,8 x 59,5 x 47cm
Капацитет на рерната: 25L
9 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27,5cm

20.500,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 38,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 47cm
Енгергетска Класа
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 900W
Начин на контрола Механички + допир