GORENJE BM 235 ORA W • MILD
, ,

GORENJE BM 235 ORA W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91205

Димензии:46,2х65,7х44,2cm
Капацитет на рерната:23L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

20.490,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 46,2cm
Ширина 65,7cm
Длабочина 44,2cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 900W
Начин на контрола Допир