GORENJE BM 1400 E • MILD
, ,

GORENJE BM 1400 E

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009180

Моќност: 815W
Нелеплива облога
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност

8.490,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 40cm
Должина 30,5cm
Висина 27cm
LCD Дисплеј ДА
Автоматска подготовка на тесто ДА
Брза програма ДА
Моќност 815W