GORENJE B 800 E • MILD
, ,

GORENJE B 800 E

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91371

Моќност: 800W

3.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 3
Моќност 800W
Број на метални перки 4 броја
Начин на контрола Механички