Сателитски ресивер GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1 • MILD
, ,

Сателитски ресивер GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92187

Димензии: 65x26x19cm
Приклучоци: SCART, HDMI, COM Port, USB, приклучок за антена
Далечински управувач

5.999,00 ден

На Залиха!

Спореди