GEMBIRD WM 80 RT- 01 • MILD
, ,

GEMBIRD WM 80 RT- 01

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92365

Носивост: 50kg
Профил: 45-105cm
Компатибилен за телевизори со димензии: 32″-80″ со рамен екран

2.799,00 ден

На Залиха!