Fuego ZM1001 • MILD
-17%
, ,

Fuego ZM1001

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013771

Моќност:1200W
4 палачинки во едно време
Kонтрола на температурата
Индикатор
Напон:230V

1.999,00 ден 2.399,00 ден

На Залиха!

Апарат за палачинки

Моќност:1200W
Може да се направаат до 4 палачинки во едно време
Kонтрола на температурата
Индикатор
Напон:230V

Шифра: 1013771 Категорија: , ,