FUEGO WHL-801 • MILD
, ,

FUEGO WHL-801

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012440

Моќност:1500 W
Должина на кабел: 3m
Лесен и практичен за користење, тежина 2,5kg

3.499,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Материјал на изработка Високо квалитетна и издржлива пластика
Копче за автоматско собирање на кабел НЕ
Предности Отстранува бактерии, грини, дамки од масло, млеко и кафе
Моќност 1500W
Должина на кабел 3m
Регулатор за ниво на пареа Да
Простор за сметсување на кабелот Да
Димензии 113×27,5×15,2cm
Капацитет на резервоар за вода 550ml