FUEGO WBL 005 EC- 600W • MILD
, ,

FUEGO WBL 005 EC- 600W

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90610

Моќност: 1000W
Двојни сечива
Не лизгачка подлога

1.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 1000W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад: 1×800 + 2×500 ml