FUEGO T-906 • MILD
, ,

FUEGO T-906

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90702

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L
Голема Рачка

999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Материјал на изработка Не ‘ргосувачки челик + пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички