FUEGO OH52-13FW • MILD
, ,

FUEGO OH52-13FW

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90718

Подвижен електричен радијатор
Термостат за автоматско исклучвање

3.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 2500W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 3 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 24m2