FUEGO JY-Z 007 • MILD
-25%
, ,

FUEGO JY-Z 007

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91994

Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Моќност: 45 W

899,00 ден 1.199,00 ден

На Залиха!

Заклучување на рачките
РТЦ греач
Инстант топлина 180степени за 90 секунди
температура 230
Ротација на кабел 360 степени
Керамички плочки 25*90мм


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Температурни нивоа 6 (160-200oC)
Ширина на плочки 2,5cm
Тип на плочките на пеглата Керамички
Должина на плочките на пеглата 10cm