FUEGO HD-868 B • MILD
, ,

FUEGO HD-868 B

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90538

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

699,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 2200W
Брзини 2/td>
Нивоа на температури 4
Должина на кабел 1,8m