FUEGO FT-180 BM INV • MILD
, ,

FUEGO FT-180 BM INV

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007096

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

45.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 28dB
Препорачана површина до 40m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да