FUEGO FH-1088 • MILD
, ,

FUEGO FH-1088

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Водоотпорен
Ножеви од нерѓосувачки челик
Должини за подстрижување од 1mm до 12mm

599,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Додатоци Чешел, Четка за чистење, Масло за подмачкување, Покривка на сечилото