FUEGO FH-1088 • MILD
, ,

FUEGO FH-1088

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90524

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Сечила од не рѓосувачки челик

699,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 15W
Нивоа на скратување 1-3/6/9/12mm/td>
Должина на кабел 1,8m