FUEGO DB-2200.52 • MILD
,

FUEGO DB-2200.52

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90651

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.099,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 2200W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,4l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m