FUEGO 901 • MILD
, ,

FUEGO 901

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90550

Напојување: 4хААА батерии
Материјал: Стакло

699,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Димензии 28х28cm
Максимална тежина на мерење 180kgs