FUEGO 32 EL 600 T • MILD
, ,

FUEGO 32 EL 600 T

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90378

Димензии: 73x47x22,5cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 32″

7.900,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Дијагонала 32″
Резолуција 1366 x 768 (HD Ready)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Не
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 73x47x22,5cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 180CD/m2