FOX 32 DLE 188 • MILD
, ,

FOX 32 DLE 188

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92282

Димензии: 73x47x22,5cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 32″
Android

8.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FOX
Дијагонала 32″
Резолуција 1366 x 768 (HD Ready)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 73x47x22,5cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2