Машина за алишта FAVORIT W-9142T BLDC • MILD
, ,

Машина за алишта FAVORIT W-9142T BLDC

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1005200

Енергетска класа:A+++
Капацитет:9kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:15
Димензии:84,5×60,5×60,4cm

21.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
84,5 / 60,5 / 60,4 CM

МАКСИМУМ ВРТЕЖИ ВО МИНУТА (RPM) 1400

МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 9 KG

ИНОКСЕН БАРАБАН 61 Л

ИНВЕРТЕР МОТОР (10Г ГАРАНЦИЈА )

ДИГИТАЛЕН ЛЦД (TOUCH) ЕКРАН НА ДОПИР

ОДЛОЖЕН СТАРТ

ПРОГРАМИ 15

ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР

ПРОГРАМ ЗА ПЕРЕЊЕ ЈОРГАНИ И ЌЕБИЊА (DUVET)

КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ВОДАТА

ЕНЕРГЕТСКА КЛАС А

ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ

ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА

СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС

СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА

ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

ОТСТРАНУВАЧКИ ГОРЕН КАПАК

АНТИАЛЕРГИСКИ ПРОГРАМ

ОСЕТЛИВО / РАЧНО ПЕРЕЊЕ

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 168KWH/ANNUM

ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (Л/ГОД.) 12100 L/ANNUM

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 50 DB

НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 75 DB

БРЗА ПРОГРАМА 15 МИН. НА 30°

РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ

СЕНЗОР ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ

КОПЧЕ ЗА ПРЕДПЕРЕЊЕ


Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Висина 84,5cm
Ширина 60,5cm
Длабочина 60,4cm
Енгергетска Класа А+++
Вртежи 1400 врт./min
Програми 15
Дисплеј ДА
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 75dB