FAVORIT TR-1800 • MILD
, ,

FAVORIT TR-1800

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91613

Моќност: 1800W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Кревање на горна плотна за 1800

2.499,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Моќност 1800W
Автоматски термостат Да
Димензија на плотна 23,5×31,1cm
Заштита од прегревање Да