FAVORIT T-903 I • MILD
, ,

FAVORIT T-903 I

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91616

Моќност: 2200W
Капацитет: 2L
Голема Рачка

999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Капацитет 2L
Моќност 2200W
Материјал на изработка Не ‘ргосувачки челик + пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички