FAVORIT T-8801 A • MILD
, ,

FAVORIT T-8801 A

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91617

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L
Голема Рачка

1.099,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Материјал на изработка Пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички