FAVORIT S-1604 • MILD
, ,

FAVORIT S-1604

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91618

Моќност: 750W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач

999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Моќност 700W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа Не
Заштита од прегревање Да