Фрижидер FAVORIT RF 263 S • MILD
, ,

Фрижидер FAVORIT RF 263 S

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91543

Eнергетска класа:A+
Димензии:144х54х57cm
Капацитет на ладилник: 171L
Капацитет на замрзнувач: 42L
Ниво на бучава: 41dB

14.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
144/54/57 CM

ВКУПЕН ВОЛУМЕН БРУТО/НЕТО ВОЛУМЕН
216/213 L

ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ НЕТО ВОЛУМЕН
171/42 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
F

ГАС
R600

БОЈА
БЕЛА/СРЕБРЕНА

ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ

ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ

ПОЛИЦА ЗА ЈАЈЦА

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 212 KWH / ГОД

НИВО НА БУЧНОСТ 41 DB

 

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Висина 144cm
Ширина 54cm
Длабочина 57cm
Енгергетска Класа A+
Капацитет на фрижидер 171L
Капацитет на замзнувач 42L
Проѕирни фиоки на замрзнувач Не
Ниво на Бучава 41dB
Начин на контрола Механички копчиња
Прилагодливи полици на врата Да